Eesti Laulu poolfinalist I Wear* Experiment avaldas oma võistlusloo «Patience»!

Avoid Dave ja I Wear* Experiment andsid ühise kontserdi Rock Cafes

FOTO: Marianne Ubaleht

«Patience» on I Wear* Experiment’i 2016 aasta kevadel ilmuva debüütalbumi nimilugu ning ühtlasi teine singel albumilt. Plaadi esiksingel «Wanting For More» tuli välja aasta tagasi ning sai hulgaliselt positiivset tagasisidet ning kõlas paljudes Eesti raadiojaamades.

Loo esmaettekanne toimus oktoobri algul Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal. «Kohe pärast auhinnagala teleülekannet saime palju väga positiivset vastukaja ja see lisas kindlust, et aasta stuudios lindistamist ei ole tühja läinud,» kommenteeris laulja Johanna Eenma.

«Antud lugu võtab kokku kõige paremini kogu selle eksperimendi mille koodnimeks kirjutasin aasta tagasi "Not Another Chinese Democracy.» Oleme aasta jooksul väga palju juurde õppinud - nii lugude kirjutamise, produktsiooni ja eriti kannatlikkuse osas. Saatsime oma fännidele loo «Patience» eelkuulamiseks ja «testisime» uusi lugusid ka kontsertidel. Siis jälle läksime tagasi stuudiosse ja muutsime mitte toimivaid kohti paremaks.» lisas kitarrist Hando Jaksi.

I Wear* Experiment on oma tegutsemisaja jooksul pälvinud kiitust nii kriitikutelt kui fännidelt. Pärast kevadist Tallinn Music Week’i tõstsid bändi teiste hulgas esile näiteks The Line Of Best Fit ning Louder Than War, alles äsja soovitasid nende muusikat oma lugejatele veebisaidid SoSoGay ning Sitting Ovation. MTV Iggy on I Wear* Experimenti kirjeldanud kui ülienergilist elektro-poppi, mis on nagu plahvatuslik versioon ansamblite Mew ja M83 kooslusest.

Kuula lugu Spotify's ja iTunesis